header photo


W Bydgoszczy - Firmowy Katalog Stron

Reklama w internecie jest obecnie bardzo ważnym elementem promocji twojej działalności gospodarczej. Skutecznie wspomaga proces pozyskiwania nowych klientów, a wysoka pozycja twojej firmy w wyszukiwarce przyczynia się do umocnienia twojej pozycji na lokalnym rynku, dzięki zaufaniu stałych klientów do jakości twoich usług. Reklama internetowa jest bardzo skuteczną formą marketingu przy relatywnie niskich kosztach w porównaniu do tradycyjnych form reklamy. Nasz katalog firmowych stron internetowych gwarantuje skuteczne pozycjonowanie strony internetowej twojej firmy w wyszukiwarkach. Zdobywaj więcej nowych klientów będąc na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania. Zapraszamy do dodania strony internetowej Twojej firmy do naszego katalogu.

Kujawsko-Pomorskie: Bydgoszcz

Firmy z branży: Zdrowie i rozrywka

Logopeda Prywatnie Bydgoszcz

Logopeda  Prywatnie Terapia zaburzeń mowy i dysleksji dzieci i osób dorosłych. Prowadzimy zajęcia logopedyczne w celu usunięcia wad i różnego rodzaju nieprawidłowości mowy lub głosu. Rodzaj ćwiczeń i charakter zajęć jest indywidualnie dopasowywany do każdego z zaburzeń. Organizujemy między innymi ćwiczenia aparatu mowy, oddechowe, dykcji czy narządów artykulacyjnych, co pomaga w prawidłowym wymawianiu głosek. Oferujemy atrakcyjne spędzenie czasu na nauce poprawnej mowy przy pomocy gier z wykorzystaniem puzzli, kart, ilustracji i tym podobnych.

Dietetyk Bydgoszcz

Dietetyk  Dietetyk może pracować zarówno w NFZ, jak i sektorze prywatnym, pracując w szpitalach, gabinetach lub ośrodkach opieki zdrowotnej, aby pomóc pacjentom cierpiącym na choroby związane z odżywianiem. Praca dietetyka obejmuje również udzielanie porad na temat zdrowszego stylu życia, umożliwiając diagnozowanie i leczenie potencjalnych chorób dietetycznych. Każdy, kto szuka pomocy dietetyka, może także brać pod uwagę usługi będące poza system opieki zdrowotnej. Umiejętności w zakresie dietetyki mają zastosowanie również w dziedzinach takich jak działalność charytatywna, doradztwo w zakresie wolnych zawodów, badania lub edukacja. Dietetyk może również podjąć rolę w przemyśle spożywczym, aby doradzać w zakresie rozwoju i wartości odżywczej produktów.

Dobry Laryngolog Bydgoszcz

Dobry Laryngolog Dobry Laryngolog Bydgoszcz

Olejki Eteryczne Bydgoszcz

Olejki Eteryczne Olejki eteryczne stosowane w aromaterapii poprzez kąpiel, masaż, lub inhalacje, które wpływają dobrze na nasz nastrój i zdrowie.

Bioenergoterapeuta Bydgoszcz

Bioenergoterapeuta Leczenie przez harmonizowanie przepływu energii w organizmie

Hurtownia Farmaceutyczna Bydgoszcz

Hurtownia Farmaceutyczna Nasza hurtownia to najlepsze miejsce dla nowości w branży medycznej i farmaceutycznej. firma Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem oferując najwyższej jakości usługi dla firm farmaceutycznych i innych organizacji opieki zdrowotnej. Nasi klienci obejmują sektor opieki zdrowotnej, w tym globalne firmy farmaceutyczne, średniej wielkości biofarmę, biotechnologię, dostawców usług, organizacje charytatywne dla pacjentów i podmioty świadczące opiekę zdrowotną.

Kursy Kosmetyczne Bydgoszcz

Kursy Kosmetyczne Zarejestruj się już dzisiaj by zgłosić swoje zainteresowanie naszym kursem kosmetycznym który gwarantuje zdobycie kwalifikacji profesjonalnych w dziedzinie wizażu. Wierzymy w zapewnienie, że nasze opłaty za kurs pozostaną na jak najniższym poziomie, aby zapewnić uczniom najlepszy poziom szkolenia w korzystnej cenie. Możemy zaoferować miesięczne plany ratalne, bez żadnych dodatkowych kosztów, na wszystkie nasze kursy, dzięki czemu możesz rozłożyć koszt swojego kursu za pomocą niewielkiej wpłaty w momencie rejestracji.

Hospicjum Domowe Bydgoszcz

Hospicjum Domowe Zakładu opieki hospicyjnej. Opieka domowa, poradnia medycyny paliatywnej, poradnia przeciwbólowa dla nieuleczalnie chorych.

Prześwietlenie Zęba Bydgoszcz

Prześwietlenie Zęba Nasze gabinety radiologiczne są wypełnione najnowocześniejszą technologią i wyposażone w nowoczesną sieć cyfrową, która oferuje specjalistyczne raporty za pośrednictwem naszych doświadczonych radiologów. Jesteśmy progresywną, niezależną, i nie korporacyjną grupą specjalistów obrazowania medycznego. Nasz zespół radiologów ma bogate doświadczenie obejmujące wszystkie aspekty radiologii, wykonując od lat zdjęcia RTG wykorzystywane podczas leczenia stomatologicznego.

Lekarz Irydolog Bydgoszcz

Lekarz Irydolog Irydologia to nowoczesna dziedzina medycyny naturalnej polegającą na analizowaniu ludzkiego zdrowia w oparciu o wygląd tęczówki. Jestem specjalistą w tej dziedzinie, mam wieloletnie doświadczenie w dokładnej diagnozie chorób. Przy użyciu irydoskopu oraz mojej obszernej wiedzy w tej dziedzinie, na podstawie samego wyglądu tęczówki jestem w stanie zidentyfikować chorobę bez objawów typowych dla niej. Przeprowadzę kompleksowe badanie i wskaże miejsce w ciele, w którym rozwija się choroba. Jeśli masz problem z różnymi dolegliwościami, a nie da się określić ich przyczyny - rozwiązaniem może być wizyta u irydologa.

Darmowe Badanie Wzroku Bydgoszcz

Darmowe Badanie Wzroku Produkty optyczne oferowane przez nas, oraz akcesoria niezbędne do ich eksploatacji są najwyższej jakości, co jest gwarancją ich trwałość. Dzięki obszernej wiedzy medycznej naszego lekarza okulisty, oraz naszej wiedzy technicznej w dziedzinie optyki i znajomości najnowszych trendów, z pewnością dobierzemy oprawy odpowiadające twoim wymaganiom; bez względu na to czy potrzebujesz okularów lub soczewek kontaktowych. Twój wzrok jest delikatną i ważną sprawą, a oprawy okularów muszą stanowić uzupełnienie twarzy, przebiegać po linii brwi, mieć dobrze dopasowaną przestrzeń między oczami i nie obciążać nadmiernie nosa. Soczewki kontaktowe powinny odpowiadać twoim potrzebom, więc należy dopasować odpowiednie soczewki do odpowiednich działań, czyli trybu życia jaki prowadzisz.

Leczenie Tarczycy Bydgoszcz

Leczenie Tarczycy Wielu naszych konsultantów ds endokrynologii pracuje w ramach NFZ. W naszym Centrum Endokrynologii, będziesz pod opieką zespołu lekarzy i chirurgów, którzy mają duże doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu zarówno powszechnych, jak i złożonych problemów hormonalnych. Akceptujemy skierowania do naszego ośrodka z od pacjentów z całego kraju. Nasz oddział endokrynologii i chirurgii endokrynologicznej jest głównym ośrodkiem w okolicy w zakresie diagnostyki i leczenia chorób tarczycy, przytarczyc, nadnerczy i przysadki od ponad 20 lat. Nasze wyniki w leczeniu guzów endokrynologicznych należą do najlepszych.

USG 3D Cennik Bydgoszcz

USG 3D  Cennik Każda kobieta, dla zachowania pełni zdrowia przynajmniej raz w roku powinna poddać się badaniom profilaktycznym. Oferujemy specjalistyczne porady, USG ciąży 3D i 4D, badania cytologiczne oraz porady dotyczące ciąży i antykoncepcji. Lekarz ginekolog zna strukturę i funkcjonowanie układu rozrodczego, a badanie kontrolne wykaże czy jest coś, co wymaga leczenia, oraz pomoże kobiecie w rozwiązaniu problemów takich jak zaburzenia miesiączkowania, infekcji pochwy, stosowaniu antykoncepcji, oraz leczeniu niepłodności. W życiu kobiety przychodzi też czas, kiedy musi dbać nie tylko siebie, ale także o rozwój nowego człowieka w jej ciele. Badanie USG płodu jest konieczne by kontrolować prawidłowy rozwój ciąży.

Psi Fryzjer Bydgoszcz

Psi Fryzjer Profesjonalna pielęgnacja psów świętuje ponad 10 lat sukcesu, oferując kompleksową i profesjonalną ofertę usług pielęgnacji psów z salonami dla psów w całym kraju.

Pole Paintballowe Cennik Bydgoszcz

Pole Paintballowe  Cennik Rozgrywki zespołowe, zawody, turnieje, oraz imprezy integracyjne. Adrenalina i niezapomniane wrażenia

Badanie Echo Serca Bydgoszcz

Badanie Echo Serca Mamy przyjemność ogłosić instalację nowego, najnowocześniejszego urządzenia echokardiograficznego w naszym Centrum Chorób Serca i Kardiologii Nowy sprzęt diagnostyczny będzie ogromnym atutem dla portfolio sprzętu używanego na co dzień przez ekspertów w naszym centrum medycznym. Maszyna Echo jest ważnym elementem wyposażenia, który odgrywa kluczową rolę w ocenie osób zagrożonych, jak również wspiera naszą zdolność trafnej diagnozy schorzeń układu krążenia.

Najtańsza Apteka Ceny Leków Bydgoszcz

Najtańsza Apteka  Ceny Leków Oferujemy szeroki wybór leków wydawanych na receptę, oraz pełną gamę artykułów związanych ze zdrowiem, w najniższych cenach. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych farmaceutów, którzy zostali gruntownie wykształceni w zakresie znajomości składu leków i ich odpowiedniego stosowania. Jesteśmy dumni mogąc przekazać wszelkie niezbędne informacje na temat wypisanej przez lekarza recepty, oraz chętnie doradzimy odpowiedni lek, w przypadku drobnych dolegliwości które nie wymagają konsultacji medycznej. Wierzymy, że każdy człowiek powinien mieć prawo do zdrowia, dobrego samopoczucia i dostępu do tanich leków. Dokładamy wszelkich starań by nasze ceny były jak najniższe, a obsługa kompetentna, uprzejma i szybka.

Napełnianie Balonów Helem Bydgoszcz

Napełnianie Balonów Helem Pompowanie helem balonów foliowych i lateksowych.

Makijaż Wieczorowy Bydgoszcz

Makijaż Wieczorowy  Nasi doświadczeni styliści makijażu mogą podświetlić kolor twoich oczu, tworząc jednocześnie złudzenie grubszych rzęs, nawet jeśli gęstość twoich rzęs nie jest imponująca. Pigment jest umieszczony pomiędzy rzęsami, a linia jest przedłużona jeszcze bardziej poza linię rzęs, aby uzyskać efekt grubego kredkowego eyelinera. Styl ten mieści się między makijażem dziennym i wieczorowym, a dolna powieka oka może mieć delikatny efekt rozmazywania.

Ceny Tatuaży Bydgoszcz

Ceny Tatuaży Możesz mieć pewność, że wszystkie nasze tatuaże są wykonywane w sterylnych warunkach. Przestrzegamy wszystkich przepisów dotyczących zdrowia i higieny, aby zapewnić, że każda sesja jest wykonywana w nieskazitelnych warunkach. Jesteśmy jednym z wiodących studiów tatuażu w okolicy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami już dziś, a chętnie udzielimy informacji i wstępnie oszacujemy koszty. Jeśli nie masz gotowego projektu do tatuażu, możemy Ci w tym pomóc.

Automaty do Gier Bydgoszcz

Automaty do Gier Salon gier z automatami.

Prywatny Gabinet Ortopedyczny Bydgoszcz

Prywatny Gabinet Ortopedyczny Diagnostyka i leczenie urazów narządu ruchu.

Siłownia Bydgoszcz

Siłownia  Chcemy, aby członkowie naszej siłowni utrzymywali zdrowy tryb życia tak łatwo, jak to tylko możliwe. Kiedy czujesz się dobrze, pracujesz lepiej. Nasze godziny pracy są coraz dłuższe, co ma negatywny wpływ na ciało, umysł i duszę. Trening nie powinien być luksusem, jest niezbędnym składnikiem zapewniającym rozwój a nie tylko przetrwanie.

Psycholog Bydgoszcz

Psycholog  Jestem psychoterapeutą z bogatym doświadczeniem oferującym zarówno krótko, jak i długoterminowe doradztwo i psychoterapię indywidualnym dorosłym, parom i młodym ludziom. Biorę również czynny udział w dostarczaniu i ulepszaniu usług klinicznych. Jestem przeszkolonym specjalistą Psychoterapii Integracyjnej i uzyskałem w tej dziedzinie tytuł magistra. W swojej pracy końcowej obejmującej rozważania, w jaki sposób joga i koncentracja odgrywają rolę w poprawie samooceny i integracji osobistej.

Prywatny Gabinet Neurologiczny Bydgoszcz

Prywatny Gabinet Neurologiczny Diagnostyka i leczenie chorób i uszkodzeń układu nerwowego.

Stomatolog Dziecięcy NFZ Bydgoszcz

Stomatolog Dziecięcy  NFZ Gwarantujemy najlepszą diagnozę i leczenie jakie współczesna medycyna ma do zaoferowania. Wierzymy, że cele te można osiągnąć w oparciu o otwarty dialog między naszym zespołem i młodymi pacjentami. Cechą dobrego leczenia jest utrzymywanie w gabinecie przyjaznej i relaksującej atmosfery, więc jesteśmy pewni że twoje dziecko już po pierwszej wizycie uzna nasz gabinet za przyjazny i wygodny, a nasze nowoczesne techniki stomatologiczne gwarantują że opuści nasz gabinet z jasnym uśmiechem.

Dermatolog na NFZ Bydgoszcz

Dermatolog  na NFZ Porady i leczenie schorzeń związanych ze skórą, włosami i paznokciami. Specjalistyczna obsługa każdego z naszych pacjentów. Wierzymy, że każdy człowiek powinien mieć prawo do zdrowia, dobrego wyglądu i samopoczucia, dlatego dokładamy wszelkich starań by koszt wizyty i konsultacji dermatologicznych był jak najniższy, a diagnostyka zmian chorobowych jak najbardziej profesjonalna i skuteczna.

Dyskoteki Bydgoszcz

Dyskoteki Projekt i stylizacja naszego lokalu jest elegancka i nowoczesna, a obsługa baru zręczna i profesjonalna. Dodaj do tego wysokiej klasy sprzęt do oświetlenia i nagłośnienia, a będzie oczywiste że jest to miejsce które warto odwiedzić podczas weekendowej imprezy! Spodziewaj się usłyszeć u nas szeroki i zróżnicowany asortyment muzyczny; od aktualnych hitów do starych klasyków, granych przez najlepszych DJ-ów jakich jesteśmy w stanie do nas zaprosić. U nas możesz przetańczyć na imprezie całą noc lub po prostu wyluzować się w towarzystwie pozytywnych ludzi i posłuchać muzyki w atmosferze klubu muzycznego.